Freshchat kullanıcı hesabı aktif etmek ve giriş yapmak

Şu tarihte değiştirildi Mon, 16 Aug 2021 şunda: 05:16 PM

Freshchat hesabına kullanıcı eklemek için admin e-posta ve şifresiyle freshchat hesabına giriş yapılır. Giriş yapmak için aşağıda  belirtilen link kullanılabilir.

(https://accounts.freshworks.com/login?redirect_uri=https://web.freshchat.com/app/v2/login/unity_login/redirect&logout_uri=https://web.freshchat.com/app/v1/logout/unity_logout/redirect&client_id=590c0e81-ea89-496d-958a-5e782e53248a


Freshchat hesabına giriş yapıldıktan sonra ayarlar penceresine gelinir. Ayarlardan yapılandır kısmında ki ekip üyelerine tıklanır. 


Ekip üyelerine tıklandıktan sonra çıkan sayfada sol üstte yeni üye butonuna tıklanır ve görselde ki sayfaya erişilir. Eklenecek kişinin e-posta adresi, rolu, yeteneği ve eğer atanacaksa grubu seçilerek davet gönderilir. 


Davet gönderilen kişinin e-posta adresine freshchatten mail gelir, bu maile girilerek şifre belirlenir. Daha sonra (https://accounts.freshworks.com/login?redirect_uri=https://web.freshchat.com/app/v2/login/unity_login/redirect&logout_uri=https://web.freshchat.com/app/v1/logout/unity_logout/redirect&client_id=590c0e81-ea89-496d-958a-5e782e53248a) linkinden Freshchat hesabına giriş yapabilir. 


Freshchat giriş ekranı.


Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin
CAPTCHA doğrulaması gereklidir.

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız