Son Teslim Sürelerini ve SLA politikalarını anlama

Modified on Thu, 04 Nov 2021 at 05:38 PM

Müşteriler, bir destek talebi oluşturduklarında sizden ne zaman bir yanıt ve çözüm bekleyebileceklerini bilmek isterler. Hizmet Düzeyi Sözleşmesi (SLA) ilkesi, destek ekibiniz için performans standartları belirlemenize olanak tanır. Temsilcilerin yanıt vermesi gereken süre için SLA politikaları belirlersiniz, destek taleplerini destek talebi önceliklerine göre çözersiniz ve ayrıca belirli acenteleri SLA ihlalleri hakkında bilgilendirmek için otomatik yükseltme kuralları kurarsınız.


Zamana göre vade


SLA İlkeleriniz Freshservice'de her gelen biletin "Son Teslim Tarihi"ni belirlemek için kullanılacaktır. Tüm müşteriler için varsayılan bir SLA politikanız olabilir veya Premium Destek paketinize abone olanlar gibi farklı müşteri katmanları için birden fazla SLA politikanız olabilir. Biletin sağında her bilet için Vade tarihini bulabilirsiniz.


Yardım masası en iyi uygulamaları, SLA politikalarının destek talebi öncelikleri tarafından yönlendirildiğini göstermektedir. Freshservice'de Acil, Yüksek, Orta ve Düşük öncelikli biletler için hizmet seviyelerinizi tanımlayabilirsiniz. Ardından Freshservice'de çeşitli otomasyonları kullanabilir veya hangi biletin Acil Öncelikli sorun teşkil ettiğini ve hangisinin Düşük Öncelikli olduğunu manuel olarak belirleyebilirsiniz.

Was this article helpful?

That’s Great!

Thank you for your feedback

Sorry! We couldn't be helpful

Thank you for your feedback

Let us know how can we improve this article!

Select atleast one of the reasons
CAPTCHA verification is required.

Feedback sent

We appreciate your effort and will try to fix the article