Freshdesk Messaging(Freshchat) Çalışma Saati Ayarlama

Modified on Thu, 24 Mar, 2022 at 11:35 AM

Freshchat'ta çalışma saatlerinizi ayarlamak ve kullanıcılarınıza ekibinizin uygunluğunu ve ekibinizden ne kadar yanıt bekleyebileceklerini bildirmek kolaydır. Bir kullanıcı Freshchat'ta bir konuşma başlattığında, çalışma saatleriniz dışında, ekibinizin çevrimdışı olduğunu bildiren bir Uzakta Mesajı gönderebilirsiniz.Çalışma saatleri ayarlamak için;


Ayarlar >> Çalışma Saatleri >> Çalışma Saatleri Ekle >> Kaydetİş Saatinize bir ad verin, bir saat dilimi seçin, Dışarıda Mesajınızı girin ve bu Çalışma Saatinin uygulanabilir olmasını istediğiniz grupları seçin. Son olarak, haftanın her günü için zaman aralıklarını ayarlayın. 


Ekibinizin öğle yemeği veya mola saatlerini göz önünde bulundurarak her gün için birden fazla çalışma saati de ayarlayabilirsiniz. İki çalışma saati aralığı arasındaki boşluk bir mola olarak kabul edilecektir. Ve Dışarıda mesajı bu molalarda ve mesai saatleri dışında herhangi bir kullanıcıya gönderilecektir. NOT: Varsayılan İş Saati  ayarları Blossom planından, Gruplara Göre İş Saatleri ise yalnızca Estate ve Forest planlarında mevcuttur. 


Was this article helpful?

That’s Great!

Thank you for your feedback

Sorry! We couldn't be helpful

Thank you for your feedback

Let us know how can we improve this article!

Select at least one of the reasons
CAPTCHA verification is required.

Feedback sent

We appreciate your effort and will try to fix the article