Mesajlaşma uygulamasını markanızı yansıtacak şekilde nasıl özelleştirebilirsiniz?

Şu tarihte değiştirildi Çrş, 13 Ekm, 2021 şunda: 11:27 AM

Web sitenizde veya ürününüzde tamamen evde görünmesi için sohbet mesajını iş temanızı yansıtacak şekilde yeniden markalandırabilirsiniz.

  1. Git  Yönetici Ayarları  >  Sohbet Widget Ayarları  >  Site / Uygulama Ayarları. Burada işletme logonuzu yükleyebilir, işletme adınızı ve web bildirimleri alan adınızı ekleyebilirsiniz. 'Tercih Edilen Web Bildirimleri Etki Alanı Adı', kullanıcılar sizden gelen tarayıcı bildirimlerini etkinleştirmeyi seçtiğinde kullanışlıdır.

Messenger'ınız için bir tema seçin

  1. Git  Yönetici Ayarlar  >  Web Messenger  >  Özelleştir Görünüm. Burada marka logonuzu, renginizi, haberci başlık stilinizi, arka planınızı ve sohbet habercinizin boyutunu ekleyebilirsiniz. Geçişi etkinleştirerek yazma göstergesini görüntülemeyi de seçebilirsiniz. 
    Messenger Görünürlük seçeneği ile sohbet messenger'ın çalışma saatleriniz içinde (Varsayılan Çalışma Saatleri) görünür, gizli veya yalnızca görünür kalmasını sağlayabilirsiniz. Sağ tarafta tüm konfigürasyonlarınızın bir önizlemesini görebilirsiniz.
Not: Messenger Görünürlüğü, sohbet hesabınızdaki ilk yanıt süresini, çevrimdışı deneyimi veya diğer ölçümleri etkilemez. Ve şu anda messenger görünürlüğü ile yalnızca Varsayılan Çalışma Saati desteklenmektedir. Gruplara Göre Çalışma Saatleri için geçerli değildir.

Bu makale sizin için faydalı oldu mu?

Harika!

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Üzgünüz! Size yardımcı olamadık

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz

Bu makaleyi nasıl iyileştirebileceğimizi bize bildirin!

Nedenlerden en az birini seçin
CAPTCHA doğrulaması gereklidir.

Geri bildirim gönderildi

Çabanızı takdir ediyoruz ve makaleyi düzeltmeye çalışacağız